מעבר לתפריט עליון מעבר לתוכן העמוד מעבר לתפריט תחתון מפת אתר עצירת אנימציות

שאלות ותשובות

חץ למטה

ynet מימון מציעה מספר יתרונות משמעותיים להלוואות לכל מטרה: ynet מימון מעניקה הלוואות עד 80,000 ₪ בתהליך פשוט ומהיר. ההלוואה אינה כרוכה בשליחת מסמכים, בשעבוד או משכון כלשהו, וכמו כן בהלוואות מאתר האינטרנט בלבד לא תגבה עמלת הקמה. הלוואה לכל מטרה ברוב המקרים ניתנת בריבית אטרקטיבית מהריבית על המינוס בבנק. ניתן לפרוס את ההלוואה עד 60 תשלומים, בהתאם ליכולת ההחזר שלכם.
חץ למטה

אפשר לקבל הלוואה באתר ynet מימון בתהליך מהיר, ידידותי ובחלק מהמקרים בלי צורך בערבים או העברת מסמכים. ברוב המקרים, אחרי מילוי כמה פרטים כמו גובה הלוואה הרצוי, מספר התשלומים ומספר פרטים אישיים, אפשר לקבל אישור עקרוני להלוואה בסכום של עד 80,000 ש"ח. לאחר קבלת האישור הסופי לקבלת ההלוואה, השלב האחרון הוא זיהוי וחתימה על הלוואה. שלב זה יכול להתבצע דיגיטלית דרך הטלפון הנייד או בעזרת שליח שמגיע לכתובת המגורים או העבודה שלך.

 

חץ למטה

כדי לקבל הלוואה לכל מטרה ב ynet מימון אין צורך בשליחת דפי חשבון בנק או תלושי שכר. כל שעליך לעשות הוא למלא פרטיך האישיים בטופס ההלוואה, לבחור את גובה ההלוואה ואופן ההחזר בפריסת התשלומים הנוחה לך. לאחר מכן, שליח יגיע אליך ויחתים אותך על מסמכי ההלוואה.
חץ למטה

סכום ההלוואה המקסימלי בהלוואות לכל מטרה הוא 80,000 ש"ח, ובהלוואות למימון רכב 200,000 ש"ח.

בכל מקרה, בכל בקשה ספציפית, המערכת הממוחשבת שלנו קובעת את סכום ההלוואה המאושר בהתאם לצרכים וליכולות ההחזר של הלקוח או הלקוחה ובהתאם למדיניות ונהלי החברה.  

חץ למטה

בשמחה! ל- ynet מימון יש מומחי רכב שעוזרים לאלפי לקוחות למצוא רכב שיתאים לדרישות שלהם, בחינם וללא התחייבות, בעזרת שיתופי פעולה עם מאות סוכנויות רכב בפריסה ארצית. אנחנו מזמינים אותך לפנות למוקד הרכב שלנו בטלפון 03-7215555 והנציגים שלנו ישמחו לעזור.
חץ למטה

כן, ynet מימון מאפשרת לך לקחת הלוואה לקניית רכב מאדם פרטי בתהליך נוח ופשוט, גם בשבילך וגם בשביל הצד המוכר. ynet מימון עובדת בשיתוף פעולה עם דואר ישראל, כך שיש לך אפשרות לקבל את ההלוואה ולבצע את העברת בעלות הרכב על המקום, בסניף הדואר הקרוב אליך.

חץ למטה

כל אדם שנמצא זכאי לקבלת הלוואה על פי מדיניות ynet מימון ונהליה. במסגרת בחינת הזכאות נבחנת, בין היתר, יכולת החזר של הלקוח ויציבותו הפיננסית. בהלוואה לקניית רכב, הרכב עצמו משמש כבטוחה, כלומר כנכס המבטיח את העמידה בהחזר ההלוואה. שעבוד הרכב להלוואה מבוצע על ידי רישום ברשם המשכונות או רשם החברות ורישום סעיף שעבוד במשרד הרישוי. בנוסף, נרשמת הערה בפוליסת הביטוח המקיף של הרכב המשועבד להסבת הפוליסה לטובת החברה המלווה במקרה של תביעה. כשהרכב משועבד, לא ניתן למכור אותו או למשכן אותו אלא לאחר הסרת השעבוד.
חץ למטה

בהחלט. אם יש לך רכב פרטי בבעלות שלך, ללא משכון או שעבוד, ועדיין לא עברו 6 שנים מתאריך עלייתו לכביש, אפשר לקבל הלוואה לכל מטרה בריבית אטרקטיבית כנגד שעבוד הרכב שלך, וזאת בכפוף לקבלת אישור מ-ynet מימון. הנציגים שלנו ישמחו לתת לך עוד פרטים בטלפון 03-7215555.
חץ למטה

תהליך לקיחת הלוואה לכל מטרה הוא פשוט מאוד ואפשר לבצע אותו דרך האתר בכל שעה ומכל מקום. בשלב הראשון, בוחרים את סכום ההלוואה הרצוי, מ-15,000 ש"ח ועד 80,000 ש"ח ומפרטים את מספר התשלומים הרצוי. לאחר מכן, ממלאים כמה פרטים אישיים (ביניהם - שם, טלפון, יישוב מגורים ותאריך לידה), ותוך זמן קצר אפשר לקבל אישור עקרוני להלוואה. אם קיבלת אישור עקרוני, נבקש ממך להשלים עוד מספר פרטים, ולאחר הליך קצר יחסית של זיהוי וחתימה על הסכם ההלוואה נוכל להעביר את ההלוואה לחשבון שלך.
חץ למטה

אתר האינטרנט של ynet מימון מאפשר ללקוחות לקבל הלוואה עד 80,000 ש"ח אונליין לכל מטרה: לסגירת המינוס בבנק, לשיפוץ, ללימודים, לחופשה, לאירוע משפחתי ועוד.

בנוסף לנוחיותכם, מחשבוני הלוואה ומדריך הלוואות – כלי עזר המספקים מידע עדכני שעשוי להקל עליכם במציאת מסלול ההלוואה המתאים לכם.

חץ למטה

מחשבון הלוואה הוא כלי שנועד לסייע למעוניינים בהלוואה להבין מה האפשרויות שעומדות בפניהם ואיך צפויה להיראות ההלוואה בפועל. מחשבוני ההלוואה באתר מימון ישיר מאפשרים לך למלא את סכום ההלוואה הרצוי ואת תקופת ההלוואה (שמכתיבה את מספר התשלומים), ולראות באופן עקרוני מה יהיה סכום ההחזר החודשי הצפוי. חשוב לציין שבכל הלוואה ישנם מרכיבים משתנים, לרבות מרכיב של ריבית, ולכן הסכום המוצג במחשבון הוא משוער ויכול להיות שונה במעמד לקיחת ההלוואה בפועל
חץ למטה

הלוואה חוץ בנקאית ניתנת על ידי גוף פיננסי מפוקח שאינו בנק. במקרים מסוימים, הלוואה חוץ בנקאית אינה משפיעה על מסגרת האשראי בבנק. בשונה מהבנק, לקיחת הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה ב-ynet מימון מאפשרת לך לקבל את הכסף בתוך זמן קצר יחסית, לעיתים אף ללא צורך בערבים וללא שתידרש להעביר מסמכים רבים, ובתהליך קצר וידידותי. אפשר לקבל הלוואה חוץ בנקאית למטרות רבות ומגוונות: הלוואה חוץ בנקאית ללימודים/לסטודנטים, הלוואה חוץ בנקאית לאירוע משפחתי, הלוואה חוץ בנקאית לסגירת אוברדראפט וסגירת מינוס בבנק, הלוואה חוץ בנקאית לטיול משפחתי, לשיפוץ דירה, רכישת רכב או כל מטרה אחרת.
חץ למטה

הלוואה בנקאית הינה הלוואה הניתנת מהבנק בו מנוהל חשבון הלקוח. לכל בנק מסלולי הלוואה אותם הוא מציע ללקוחות המנהלים אצלו את חשבונותיהם.

הלוואה בנקאית ניתנת באמצעות נציג הבנק המעודכן במסגרת החשבון של הלקוח והוא זה אשר מעדכן את הלווה בתנאי ההלוואה המאושרים לו בהתאם להיסטוריית האשראי בחשבונו, נכסיו ומצבו הכלכלי. הלוואה בנקאית על תנאיה, ניתנת בהתאם למסגרת האשראי בחשבון הבנק. החל מתקרת ההלוואה (הסכום המרבי אותו ניתן ללוות), דרך תנאי ההחזר, שיעור הריבית, גובה תשלומי ההחזר ועוד.

הלוואה חוץ בנקאית ניתנת על ידי גופים פיננסים בהם חברות מימון, חברות כרטיסי אשראי וחברות ביטוח. ההלוואות חוץ בנקאיות אינן משפיעות או קשורות למסגרת האשראי בחשבון הבנק .אישור להלוואה ניתן לרוב תוך זמן קצר, ללא ערבים וללא העברת מסמכים פיננסיים. סכום הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה ותנאי ההלוואה, גמישים יותר וניתן לקבל בגינם אישור עקרוני טלפוני או מקוון.

חץ למטה

שמחים ששאלת! ynet מימון מציעה הלוואה לכל מטרה עד 80,000 ש"ח והלוואה לרכישת רכב חדש או יד שניה עד 200,000 ש"ח. הלוואות אלה שונות בפריסת התשלומים, סכום ההלוואה המרבי, מסלולי הריביות ועוד. סכום ההלוואה בפועל נקבע בהתאם לבחינת הזכאות של הלקוח שתבצע החברה על פי מדיניותה ונהליה.

תוכלו לברר את זכאותכם לכל סוג של הלוואה בטלפון 03-7215555 והלוואות לכל מטרה ניתן לבקש גם באתר עצמו באופן מהיר: להלוואה לכל מטרה

חץ למטה

Ynetמימון נותנת הלוואות ללקוחות פרטיים, שכירים כמו גם עצמאיים. חשוב לדעת שההלוואה ניתנת כלקוח פרטי ולא על שם בית העסק.
חץ למטה

נוסחת חישוב עמלת היוון עבור הלוואות שהועמדו עד ליום 15.01.2019:

הגדרות:

X עמלת ההיוון
C1…Cn     תשלומי ההלוואה בהתאם ללוח הסילוקין
r ריבית ההיוון
K קרן ההלוואה


יתרת תשלומי ההלוואה מהוונים בריבית העמלה (כמשמעותה להלן) בקיזוז קרן ההלוואה. ריבית העמלה תקבע כנמוכה מבין הריבית הנקובה בבקשת ההלוואה או 6%.

אופן חישוב עמלת פירעון מוקדם עבור הלוואות שהועמדו החל מיום 16.01.2019:
פירעון יזום לפני מועד הפירעון הטבעי, יגרור תשלום בגין עמלת פירעון מוקדם עד לגובה 6 תשלומי ריבית חודשיים צמודים למדד. במידה ונותרו פחות מ-6 תשלומים, החיוב בגין עמלת פירעון מוקדם יהיה בגובה תשלומי הריבית הצמודים הנותרים בלבד (כלומר, פחות מ-6 תשלומי ריבית), עפ"י האמור בהסכם ההלוואה ובהתאם לסעיף 13 לחוק המשכון, תשכ"ז-1967.

נשמח לשמוע ממך

רוצה לדבר איתנו? פשוט ממלאים פרטים ונחזור אליך בהקדם

הלוואה חדשה
שירות לקוחות
לכל מטרה
רכב
המידע שמסרתי נמסר מרצוני, וידוע לי שהוא יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה כפי שמפורט בתנאי השימוש באתר, כולל שליחת הודעות שיווקיות

נשמח לשמוע ממך

אנחנו זמינים בשבילך בטלפון
לקבלת הלוואה במוקד מכירות
לקבלת הלוואה למימון רכב
סימן שאלה
אייקון מכתב