ynet מימון מציעה מספר יתרונות משמעותיים להלוואות לכל מטרה : 

ynet מימון מעניקה הלוואות עד 80,000 ₪ בתהליך פשוט ומהיר.

ההלוואה אינה כרוכה בשליחת מסמכים, בשעבוד או משכון כלשהו, בהלוואות מאתר האינטרנט בלבד לא תגבה עמלת הקמה.

הלוואה לכל מטרה ניתנת בריבית אטרקטיבית מהריבית על המינוס בבנק. 

ניתן לפרוס את ההלוואה עד 60 תשלומים. מדובר על הלוואה חוץ בנקאית שאינה קשורה לחשבון הבנק ואינה פוגעת במסגרת האשראי של חשבון הבנק שלכם. עובדה זו תאפשר לכם להמשיך ולנהל אורח חיים כלכלי רגיל מול הבנק ובמקביל, לקבל הלוואה לכל מטרה שתבחרו.

קבלת הלוואה באתר ynet מימון הינה קצרה, מהירה ואינה דורשת מסמכים כלשהם. בתוך 5 דקות במהלכן יש להזין פרטים אישיים, גובה הלוואה ומספר תשלומים, מתקבל אישור עקרוני להלוואה. התהליך מושלם באמצעות שליח המגיע לביתך או למקום עבודתך  (לבחירתך) להחתמה על הסכם ההלוואה.

כדי לקבל הלוואה לכל מטרה ב ynet מימון אין צורך בשליחת דפי חשבון בנק או תלושי שכר. כל שעליך לעשות הוא למלא פרטיך האישיים בטופס ההלוואה, לבחור את גובה ההלוואה ואופן ההחזר בפריסת התשלומים הנוחה לך. לאחר מכן, שליח יגיע אליך ויחתים אותך על מסמכי ההלוואה.

המערכת קובעת את סכום ההלוואה המאושר, בהתאם לצרכים וליכולות ההחזר של הלקוח.

סכום ההלוואה המקסימלי בהלוואות לכל מטרה הינו 80,000 ₪.

סכום ההלוואה המקסימלי בהלוואות רכב הינו 200,000 ₪.

כן. ב- ynet מימון מומחי רכב המסייעים ללקוחותינו באיתור הרכב המבוקש, באמצעות שיתופי פעולה עם מאות סוכנויות רכב בפריסה ארצית.
בהחלט כן, באמצעות ynet מימון ניתן לקחת הלוואה לרכישת רכב מאדם פרטי וזאת בתהליך נוח ,פשוט ומהיר, הן עבורך והן עבור המוכר. לynet מימון שיתוף פעולה עם דואר ישראל המאפשר לך נוחות מירבית בתהליך קבלת ההלוואה והעברת בעלות הרכב כאשר הכל מתבצע בסניף הדואר הקרוב אליך.
כל אדם העונה על דרישות בסיסיות של יכולת החזר ויציבות פיננסית זכאי לקבל הלוואה בכפוף לאישורו של הגוף המממן. במתן הלוואה יש לדאוג לביטחונות נאותים שיבטיחו את פירעון ההלוואה. בהלוואה לרכישת רכב, משמש הרכב בטוחה כנגד ההלוואה. השיעבוד מבוצע על ידי רישום ברשם המשכונות או רשם החברות ורישום סעיף שיעבוד במשרד הרישוי. בנוסף, נרשמת הערה בפוליסת הביטוח של הרכב המשועבד להסבת הפוליסה לטובת החברה המלווה במקרה של תביעה. כאשר הרכב משועבד, לא ניתן למכור אותו או למשכן אותו לאחר.
בהחלט כן ! אם הנך בעל רכב פרטי ( עד 6 שנים ממועד עלייתו לכביש ) שאינו ממושכן או משועבד, באפשרותך לקבל הלוואה לכל מטרה בריבית אטרקטיבית כנגד שיעבוד רכבך הפרטי.
לפרטים נוספים יש לפנות לנציגי המוקד בטלפון 03-7215859
לא, הלוואת ynet  מימון אינה משפיעה על האובליגו ומהווה מסגרת אשראי נוספת.
אישור מיידי עקרוני להלוואה לכל מטרה מynet מימון כולל שלושה שלבים פשוטים אותם ניתן לבצע בשיחת טלפון או דרך אתר האינטרנט הידידותי גם מהספה בבית :
שלב ראשון - בוחרים את סכום ההלוואה המבוקש. 
מ- 15,000 ועד 80,000 ₪ לחופשה, סגירת מינוס, שיפוץ, מימון אירוע, לימודים, טיפול קוסמטי, רכישה לבית ועוד.

 

שלב שני – ממלאים פרטים אישיים.
שלב שלישי – קבלת אישור מיידי עקרוני להלוואה בתוך כ- 5 דקות.
אתר האינטרנט של ynet מימון מאפשר ללקוחות לקבל הלוואה עד 80,000 ש"ח אונליין לכל מטרה: הלוואה לסגירת המינוס בבנק, הלוואה לשיפוץ, הלוואה ללימודים, הלוואה לחופשה, הלוואה לאירוע משפחתי הלוואה לטיפולים קוסמטיים, לרכישת מוצר או שירות ועוד.
לנוחיותכם, מחשבוני הלוואה ומדריך הלוואות, המספקים מידע עדכני אשר מקל עליכם להתמצא באשר למסלולי ההלוואה המתאימה לכם.
מחשבון הלוואה מאפשר ללווה להבין מה האפשרויות העומדות בפניו בהתאם להלוואה בה הוא מעוניין וכן לבחור את תמהיל ההלוואה הרצוי עבורו.
מחשבון הלוואה משמש כלי לחישוב תמהיל ההלוואה המתאים לכל לקוח בהתאם לסכום ההלוואה המבוקש ופריסת התשלומים הרצויה.
הלוואה חוץ בנקאית ניתנת על ידי גוף פיננסי שאינו בנק , ללא השפעה על מסגרת האשראי בבנק . הלוואה חוץ בנקאית  בynet מימון מאפשרת קבלת כסף מזומן בתוך זמן קצר, ללא ערבים וללא העברת מסמכים.
ניתן לקבל הלוואה חוץ בנקאית לצורך מימון מטרות רבות ומגוונות : הלוואה חוץ בנקאית ללימודים / לסטודנטים, הלוואה חוץ בנקאית לאירוע משפחתי, הלוואה חוץ בנקאית לסגירת אוברדראפט וסגירת מינוס בבנק, הלוואה חוץ בנקאית לטיול משפחתי, לשיפוץ דירה, רכישת רכב או כל מטרה אחרת.
הלוואה בנקאית הינה הלוואה הניתנת  מהבנק בו מנוהל חשבון הלקוח. לכל בנק מסלולי הלוואה אותם הוא מציע ללקוחות המנהלים אצלו את חשבונותיהם.
הלוואה בנקאית ניתנת באמצעות נציג הבנק המעודכן במסגרת החשבון של הלקוח והוא זה אשר מעדכן את הלווה בתנאי ההלוואה המאושרים לו בהתאם להיסטוריית האשראי בחשבונו, נכסיו ומצבו הכלכלי. הלוואה בנקאית על תנאיה, ניתנת בהתאם למסגרת האשראי בחשבון הבנק. החל מתקרת ההלוואה (הסכום המרבי אותו ניתן ללוות), דרך תנאי ההחזר, שיעור הריבית, גובה תשלומי ההחזר ועוד.
הלוואה חוץ בנקאית ניתנת על ידי גופים פיננסים בהם חברות מימון, חברות כרטיסי אשראי וחברות ביטוח. ההלוואות חוץ בנקאיות אינן משפיעות או קשורות למסגרת האשראי בחשבון הבנק .אישור להלוואה ניתן לרוב תוך זמן קצר, ללא ערבים וללא העברת מסמכים פיננסיים. סכום הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה ותנאי ההלוואה, גמישים יותר וניתן לקבל בגינם אישור עקרוני טלפוני או מקוון.

ynet מימון מציעה הלוואה לכל מטרה עד 80,000 ₪ והלוואה לרכישת רכב חדש או יד שניה (כנגד שעבוד)עד 150,000 ש"ח. הלוואות אלה שונות בפריסת התשלומים, סכום ההלוואה המרבי, מסלולי הריביות ועוד. סכום ההלוואה בפועל נקבע בהתאם לנתוני הלקוח ולמדיניות החברה. 
אתר האינטרנט של ynet מימון מספק מידע על שתי שני סוגי ההלוואות. כעת אף ניתן לקבל הלוואה לכל מטרה גם אונליין בתהליך ידידותי ומהיר.
הסכום המרבי אותו ניתן ללוות באופן ישיר באתר האינטרנט המאובטח של  ynet מימון  (או בשיחה טלפונית עם נציג) הוא עד 80,000 ₪ לכל מטרה. סכום ההלוואה בפועל נקבע בהתאם לנתוני הלקוח ולמדיניות החברה.
ynet מימון מעניקה הלוואות ללקוחות פרטיים, שכירים כמו גם עצמאיים.

נוסחת חישוב עמלת היוון עבור הלוואות שהועמדו עד ליום 15.01.2019:

 

הגדרות:

 X  עמלת ההיוון
 C1…Cn  תשלומי ההלוואה בהתאם ללוח הסילוקין
 r  ריבית ההיוון
 K  קרן ההלוואה

 

יתרת תשלומי ההלוואה מהוונים בריבית העמלה (כמשמעותה להלן) בקיזוז קרן ההלוואה.
ריבית העמלה תקבע כנמוכה מבין הריבית הנקובה בבקשת ההלוואה או 6%. 

אופן חישוב עמלת פירעון מוקדם עבור הלוואות שהועמדו החל מיום 16.01.2019:
פירעון יזום לפני מועד הפירעון הטבעי, יגרור תשלום בגין עמלת פירעון מוקדם עד לגובה 6 תשלומי ריבית חודשיים צמודים למדד. במידה ונותרו פחות מ-6 תשלומים, החיוב בגין עמלת פירעון מוקדם יהיה בגובה תשלומי הריבית הצמודים הנותרים בלבד (כלומר, פחות מ-6 תשלומי ריבית), עפ"י האמור בהסכם ההלוואה ובהתאם לסעיף 13 לחוק המשכון, תשכ"ז-1967.

הערה: 

היה ובוצעה המחאת מכר לבנק, יחושבו ויגבו עלויות ההיוון בהתאם לאמור בהוראת ניהול בנקאי תקין מס' 454, ובכל מקרה לא יורע מצבו של הלווה

צרו קשר

אתם מוזמנים לדבר איתנו בטלפון
03-7215859
נשמח לשמוע מכם.

לקבלת הלוואה במוקד מכירות
ימים א'-ה' בין השעות 8:00-20:00
ובימי שישי בשעות 8:00-13:30

השאירו פרטים ונחזור אליכם.

צרו קשר

אתם מוזמנים לדבר איתנו בטלפון
03-7215859
נשמח לשמוע מכם.

לקבלת הלוואה במוקד מכירות
ימים א'-ה' בין השעות 8:00-20:00
ובימי שישי בשעות 8:00-13:30

השאירו פרטים ונחזור אליכם.

עוד רגע איתך...

בדיקת נתונים. אנא המתן מספר שניות